Şirketimiz Atlas KKD İş Güven. Malz. İth. ve Tic. San.Ltd.Şti. yıllardır piyasaya sunmuş olduğu KİŞİSEL KORUYUCU DONANIM (KKD) ürünlerini iş güvenliği sektörüne renk katacak yeni bir anlayış ve uzman kadrosu ile, daha profesyonel bir ekip tarafından satış ve pazarlama faaliyetlerinin yanı sıra eğitim ve danışmanlık hizmeti vermek üzere yaklaşık 25 yıldır faaliyettedir.

Dünyamızdaki bütün güzellikleri şekillendiren eller, ressamların, mimarların, heykeltraşların, fabrikalardaki ve maden ocaklarındaki işçilerin, tarladaki köylülerin elleri, kısacası daha sayamadığımız bir çok eller… Ve bunun içindir ki ellerimize her zaman minnettarız.

Yaşamda her şey değiştiği gibi ellerimizi koruyan ürünlerde sürekli değişti. Çok değil bundan 20 yıl önce ülkemizde sadece deri eldivenler ve az miktarda lastik eldivenler kullanılmaktaydı. Fakat bu ürünler ellerimizin çok rahat etmediği ürünlerdi. Dünyada İş Güvenliği sektörünün gelişmesiyle beraber, ellerin doğal hareket ve kabiliyetini sınırlamayan ürünler geliştirildi. Bugün artık neredeyse her iş için özel eldivenler üretilmektedir. Firmamız “Güvenli Eller” sloganıyla teknik eldivenler üreten EJENDALS firmasının TEGERA markasıyla ülkemizdeki yetkili distribütörlerinden biridir.